Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 1

Nr 1 nie tylko w nazwie

Ogłoszenie o pracę

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. w Łodzi

lider rynku lotniczego, poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku:

TAPICER – MALARZ

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe (tapicer, szwacz lub kaletnik),
  • umiejętność wykonania i czytania dokumentacji technicznej,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność działania w zespole,
  • brak ograniczeń zdrowotnych,
  • dokładność, sumienność, elastyczność i otwartość na zmiany.

Dodatkowym atutem będą:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość wymagań norm jakościowych.

Zadania:

  • organizowanie własnego stanowiska pracy, przygotowanie materiałów narzędzi i sprzętu do realizacji robót tapicersko - malarskich, zgodnie z przepisami bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej, ergonomii i ochrony środowiska,
  • tapicerowanie części wyposażenia środków transportowych (np. siedzenia),
  • naprawianie i renowacja wyrobów tapicerskich,
  • naprawianie tapicerowanych części mebli i sprzętów wraz z drobnymi naprawami konstrukcji,
  • obsługa maszyn i urządzeń stosowanych w tapicerniach,
  • wykonywanie tapicerki dekoracyjnej,
  • prace dekoracyjne związane z urządzaniem wnętrz środków transportowych (wyciszanie drzwi, obijanie ścian, szycie, upinanie i mocowanie firan, kotar, pokrowców itp.),
  • wykonywanie robót pomocniczych towarzyszących malowaniu powierzchni wewnętrznych
    i zewnętrznych metalowych oraz ze stopów metali,
  • wykonywanie powłok malarskich,
  • wykonywanie napisów, liter, deseni, pasków wielobarwnych i obramowań,
  • posługiwanie się dokumentacją techniczną oraz wytycznymi dotyczącymi wykonywania tapicerskich
    i malarskich,
  • przygotowanie pod malowanie starych i nowych podłoży,
  • wykonywanie prac malarskich w procesie naprawy środków transportu,
  • przygotowanie różnych rodzajów podłoży pod lakierowanie,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Dokumenty aplikacyjne prosimy składać

w Biurze Podawczym w Łodzi, ul. Dubois 119

lub mailowo na adres Sekcji Zarządzania Personelem: praca@wzl1.mil.pl